Projektowanie stron internetowych

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów interaktywna agencja reklamowa Piranje oferuje wysokiej jakości usługi związane z projektowaniem stron internetowych przy zachowaniu atrakcyjnych warunków cenowych. Oferujemy Państwu nie tylko projektowanie stron internetowych zgodnych z aktualnymi trendami na rynku, ale także umożliwiamy samodzielne ich kształtowanie poprzez oparcie programowania na popularnych systemach CMS. Projektujemy strony internetowe opierając się na systemach typu WordPress, Joomla czy Magento obniżając w ten sposób koszty jakie musi ponieść klient.

Jeśli potrzebują Państwo projektu strony www, której aktualizacji nie chcecie zlecać firmie zewnętrznej; jeśli samodzielnie chcą Państwo decydować co pojawi się na stronie internetowej, informować o ciągle zmieniających się promocjach, ofercie firmy – system CMS jest właśnie dla Państwa!

CMS (system zrządzania treścią) jest aplikacją służącą do zarządzania treścią na stronach internetowych za pomocą przeglądarki. Nie wymaga od użytkownika wiedzy programisty, a jedynie podstawowych umiejętności w obsłudze programów biurowych, ponieważ posiada mechanizm aktualizacji zawartości strony w oparciu o edytor do złudzenia przypominający MS WORD. Po co płacić firmom za drobne zmiany, skoro można zrobić to samemu i to za darmo !!!

Zachęcamy do sprawdzenia oferty projektowania stron internetowych interaktywnej agencji Piranje. Gwarantujemy niskie ceny, profesjonalne i nowoczesne rozwiązania oraz strony zoptymalizowane pod kątem pozycjonowania w wyszukiwarkach internetowych. Sprawdź naszą ofertę.

projektowanie stron internetowych

Projektowanie stron internetowych w CMS

share on