Tanie pozycjonowanie stron internetowych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów postanowiliśmy poszerzyć ofertę agencji o tanie pozycjonowanie stron internetowych. Firmy oferujące usługę pozycjonowania często są poza zasięgiem cenowym dla nowo powstałych działalności lub firm ze skromniejszym budżetem marketingowym, dlatego proponujemy naszym klientom rozwiązanie ekonomiczne. Oferujemy tanie pozycjonowanie stron i kluczowych fraz po obniżonych kosztach dając gwarancję osiągnięcia TOP 10 w Google.

Ostatnie aktualizacje algorytmów Google (zwłaszcza Pingwin 3.0 z 18.10.2014) pokazują, że nie istnieje coś takiego jak gwarancja pozycji w wynikach wyszukiwań, dlatego Piranje proponują inne rozwiązanie. Jako agencja dołożymy wszelkich starań, by Wasza strona znalazła się w pierwszej dziesiątce Google jednak pozycjonowanie stron to proces bardzo dynamiczny, dlatego może się zdarzyć, że pozycjonowana strona wypadnie z pierwszej dziesiątki SERP. Ze swojej strony obiecujemy, że na pewno tam wróci, dlatego u nas nie płacisz za zajmowaną pozycję, a za usługę (już od 199 zł netto miesięcznie). Jeśli twoja firma nie chce inwestować całego budżetu marketingowego w pozycjonowanie zapoznaj się z nasza ofertą umieszczoną poniżej.

Tanie pozycjonowanie stron internetowych to idealne rozwiązanie dla firm z ograniczonym budżetem. Dzięki interaktywnej agencji reklamowej Piranje nie przepłacasz za pozycjonowanie swojej strony firmowej, zyskując wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania. Zapraszamy do współpracy.

tanie pozycjonowanie stron

share on